درباره ما

آب راه گستر را بیشتر بشناسید و از خدمات ما بهره مند شوید

درباره ما

آب راه گستر

شرکت آب راه گستر یزد در راستای حفظ ارزش های سازمانی خود که در راس آن مشتری مداری است ، اولویت خود را جلب رضایت مشتری گذاشته است.چرا که این عقیده را داریم که خریداران نه تنها مشتریان شرکت آبراه گستر یزد  ، بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند.

لذا جلب رضایت بایستی جز وظایف ما باشد.در راستای سیاست‌های مشتری محور شرکت  آب راه گستر یزد و به‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت و اپلیکیشن و ربات های تلگرامی و …. شرکت آب راه گستر یزد وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید آنلاین می‌شود. در این مطلب همه‌ی آنچه باید در مورد مزایای خرید در شرکت آب راه گستر یزد بدانید به تفصیل ذکر شده است.

چرا ما را انتخاب میکنید

ما بهترین را برای شما انجام میدهیم

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت به شرکت های مورد تایید و با شرایط سختگیرانه (به منظور جلوگیری از سو استفاده) اعطا می شود.

کیفیت تضمین شده

با توجه به بازخورد مشتریان و تلاش شبانه روزی واحد تحقیق و توسعه  توانسته ایم تمامی محصولات را به ایده آل و نیاز مشتریان نزدیک تر کنیم.

ارسال به سراسر کشور

در هر نقطه ای از کشور هستید نگران ارسال سفارش خود نباشید ، ما از طریق شرکت پست کالا را در سریع ترین زمان ممکن بدست شما خواهیم رساند.

شرکت آب راه گستر یزد از سال 1383شروع به فعالیت خود  در زمینه مشاوره ،طراحی ، ساخت مخازن بتنی آب ، خطوط انتقال آب وشبکه آب رسانی ،سیستم های تحت فشار وتاسیسات شهری گلخانه وقطره ای ،هوشمند سازی سیستم های تحت فشار وشبکه های آب رسانی نموده است.

پس از گذشت چندسال اعلاوه بر انجام فعالیت های گذشته در بخش تجهیزات کاهنده مصرف آب شروع به طراحی وتولید بسته های مدیریت مصرف آب همراه با نوآوری و تکنولوژی  روز دنیا با شرکت های آب وفاضلاب و انبوه سازان در راستای تحقیق وتوسعه وبکار گیری نیروهای متخصص ومشورت با اساتید  مجرب در صنعت آب وفاظلاب تولید کیت انشعاب آب صورت پذیرفته وشروع به ارزیابی محصولات وتکنولوزی جدید روز دنیا از بهترین وکاربردی ترین طراحی ها سعی در جلب رضایت مشتریان نموده است.

بیشترین مصرف تجهیزات کاهنده آب برای هتل های کشورهای عربی

طراحی و نظارت و مشاوره خط انتقال و شبکه های آبرسانی

نمایندگی ها: نماینده فردافن کامران و فریزشاورو شیراآلات درستی و نماینده سیال کاران

طراحی و ساخت مخازن بتن آب

قطعات و مواد اولیه و فناوری متعلق به شرکتی در آلمان

مشاوره رایگان در هزینه آبرسانی و خرید محصولات

ارائه ی سیستم آب شیرین کن در نقاط یزد

مونتاژ در ایران

دارنده کیت آب

قطعات و مواد اولیه و فناوری متعلق به شرکتی در آلمان